Prosinec 2009

Klec - první část

31. prosince 2009 v 14:37 | ~ Tessu |  Yaoi povídky
Asi bych na začátek měla napsat nějakou anotaci, předmluvu něbo něco tak. Důležité je, že povídku stále nemám dopsanou, tudíž nemůžu napsat ani pořádný rating - necháme to na "T" (vhodné od 13 let) přestože svou vlastní představu mám, ale možná mne ještě něco ovlivní. Samořejmě to ale neznamená že se neposuneme k "emku".

K příběhu...pravděpodobně se bude jednat o nějakou oddechovku. Pravda, nijak extrémě dobře psát neumím, ale potřebuju se jen tak vypsat, protože ve svém osobním životě zažívám docela adrenalin.
Tento díl je vážně - pro ty co mě znají tak až nezvykle - dlouhý. Většinou píši stránka a půl, maximálně dvě stránky. Přeji příjemné čtení a budu ráda za váš názor pod perexem, protože tohle je moje první povídka.


Blahopřání

24. prosince 2009 v 19:19 | ~ Tessu |  články

Krásné prožití Vánoc a PF 2010 přeje Tess ^_-


Prosincová aktualizace

22. prosince 2009 v 22:03 | ~ Tessu |  Novinky
Všechny zdravím,

možná už jste si všimli změny na tomto blogu. V menu jsem nechala pouze kapelu Dir en grey, jelikož je poslouchám spolu s Maximum the hormone asi nejvíc a nikdy mě nepřestanou překvapovat něčím novým. Je to zvláštní a úžasné zároveň, že čím jsou starší, tím jsou lepší.

Z jiného konce - začala jsem psát povídku. Budu ji tu postupně zveřejňovat. Jmenuje se "KLEC", ale vcelice pravděpodobně se nebude jednat o nic depresivního, přestože píšu ráda do tohoto žánru, procházím velice složitým obdobím a nechci si to ještě víc zhoršovat.

Pokud máte nějaké připomínky, sem s nimi!

[ 09.01 2010 ] Pohádkové setkáni v Olomouci

22. prosince 2009 v 15:48 | ~ Tessu |  Pozvanky
Ráda bych hodila plakátek a odkaz na akci pořádanou Pet-chan. Jedná se o setkání v lifestyle lolita duchu :)


Další překopávka blogu?

20. prosince 2009 v 12:03 | ~ Tessu |  Oznámení
Přeji hezký den všem návštěvníkům,
tak jsem přemýšlela, že blogů o j-rocku a podobně má český internet opravdu požehnaně, řekla bych, že se s nimi poslední dobou roztrhl pytel. Tak mne napadlo, že bych tenhle blog lehce překopala, odstranila zbytečnosti které se stejně dozvíte na jiných stránkách, a nechala tu jeden můj velký zájem, a to Lolita módu, a pak nějaké info o sobě. Věnovala bych se více šití, které mne sice moc nebaví, ale stejně mě to za nějakou dobu vcucne =D
To ale neznamená, že bych se rozloučila z j-rockem, to vážně ne! Určitě by se tu objevil a později by tu byl ještě rozkecán =)

Co myslíte?

(Naprosto nesouvisející Emiru z Lareine)


Sugizo v Praze + prosincová aktualizace

14. prosince 2009 v 20:19 | ~ Tessu |  články
TAK.
.
.
.
Konečně se hlásím po dlouuuhé odmlce. Moje zaměstnanost byla převeliká a toť konkrétně:

  • Koncert Sugiza v Praze
  • Nemoc
  • V neposlední řadě i nakupování dárků
Co se týče první ho bodu....


NECHTĚLO SE MI TAM JÍT.


Přiznávám se.

Ale nakonec jsem TAK STRAŠNĚ MOC ráda, že jsem tam v tu středu byla. DÍKY. Ne, že bych - nedej Bože - nebyla na Sugiho zvědavá, ale ona ta doprava něco stojí, zvlášť když bydlím 450 km od Prahy. Ale nakonec....jsem se rozhodla, že pojedu - přestože moje peněženka zaplakala a byla jednoznačně proti, a to jsem chtěla aby mi letos ještě něco z úsporů zbylo.
......bylo ta takové jiné, než Diru. Tak strašně moc. Nebo je to možná tím, že za tu dobu, co jezdím na koncerterty Dir en grey je mám AŽ MOC vryté do mozku (myslím že i do duše). Přestože jsem z toho koncertu pobrala pár zvuků, dlouhé nohy, nějaký problém s kytarou, už jsem se bála že to zabalí x X Ale pak na scénu přišly ONY housle. - No co, vypisovat to nebudu, dojmů si můžetě přečíst víc než dost -
I když - udělala jsem něco, za což jsem ráda, ti co mě znají mi to nejspíš věřit nebudou, ale nefotila jsem, FAKT. Pro neznalé - na každé akci fotím jak idiot, a pak se divím, že z toho samotná nic nemám.

Každopádně chci poděkovat Miye, Naru, a slečně jejíhž přezdívku si nepamatuju X x (aaaaaaaa) že nás do Lucerny dopravily, protože už jsme to vzdávali x X.
Takže díky holky.
Díky kapelo.
DÍKY SUGI.
/na závěr bych egoisticky poděkovala sama sobě, že jsem tam šla, takže - díky Tess x X/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jinak se omluvám že neproběhla žádná aktualizace, v nejbližší době bych se zase začala věnovat psaní, buďto napíšu povídku, nebo bych napsala něco na pány z Dir en grey :)

OWARI