Srpen 2009

Co se poslední dobou děje kolem mě? ~

27. srpna 2009 v 15:22 | ~ Tessu
Vypadá to, že se neděje nic...ale ono se toho ve skutečnosti děje opravdu hodně. Když se na sebe koukám, vůbec jsem se přes prázdniny nezměnila, ale to pouze zvenčí (Možná jsem nabrala pár kilo >:D) . Nemůžu si pomoct, ale zevnitř jsem jiná. Pořád musím uvažovat nad svojí existencí, asi začínám být paranoidní >< (a sentimentální XD)

Co chystám? ~
  • Chtěla bych se nadále věnovat psaní the Gazette fanfiction, ale to neznamená, že sem budu házetej jen toto. Mělo by se tu objevit i něco na Dir en grey a dneska jsem napsala oneshot na Versailles.
  • Začala jsem psát povídku. Vážně, čtete dobře, a ani nejsem nemocná, i přes můj odpor k povídkám jsem jednu načla, ale nevím, jestli ji dokončím.
  • Skryté potřeby se na chvilku zpomalí. Mám napsaný ještě jeden díl který tu co nejdříve hodím, ale pak už nic =_= Smaozřejmě to budu psát dál, ale nebudete to tu mít naservírováno každý den.
  • Pokouším se vymyslet něco na SuG.
  • Přemýšlela jsem, že bych sem tam něco napsala na objednávku. Psala bych téměř na všechny skupiny, týkající se j-rocku/j-popu/k-rocku/k-popu a t-rocku/t-popu. Podmínka by byla, že si vyberete nějaký normální pairing, žádný Mana x Bou, nebo Ruki x Satoshiho ponožka, ano? XD
  • Změnila jsem design, jak jste si mohly všimnout, ale už je to delší doba. Doufám, že vám sedí. Zvolila jsem světlou, protože to po všech těch černých chtělo zesvětlit XD
To bylo asi všechno, co se mého psaní & blogu týče. Změny v rubrikách nechystám, teda snad ani není potřeba.

Tessu ~

P.S.: Tak mě napadlo, že bych vám sem naházela všechny možné odkazy na moje oblíbené autorky různých fanfiction, ony jsou všechny tak různě 'poschovávané' na internetu, až hanba XD

Playin'

25. srpna 2009 v 15:11 | ~ Tessu
Ok, já vím, nepatří to mezi moje ruční výtvory...alee...tohle je jeden můj výtvor do soutěže, s kterým jsem jakš takš spokojená, ale mohla jsem přidat více efektů...

Někteří jistě poznávají DJ SiSeNa ^^

♫♫♫♫


The GazettE DIM free download on Megaupload

18. srpna 2009 v 18:26 | ~ Tessu |  The GazettE
Aby rubrika nestála, hodím vám sem download na ambum DIM od The Gazette. Enjoy it <3

○○The gazettE DIM download○○

(Link vám půjde jen pokud máte v počítači beta reader podporující megauplad)

Tracklist:


01/ 「HAKURI」
02/ THE INVISIBLE WALL [ + PV ]
03/ A MOTH UNDER THE SKIN
04/ LEECH
05/ NAKIGAHARA
06/ 「E RI KA」
07/ HEADACHE MAN
08/ GUREN
09/ 「SHIKYUU」
10/ 13STAIRS[-]1
11/ DISTRESS AND COMA
12/ 「KANSYOKU」
13/ SHIROKI YUUTSU
14/ IN THE MIDDLE OF CHAOS
15/ 「MOUROU」
16/ OGRE
17/ DIM SCENE

[ report ] sraz v Přerově

16. srpna 2009 v 21:25 | ~ Tessu |  Reporty
Omlouvám se, že jsem sraz dopředu neoznámila, ale byl to pouze soukromý sraz a nebyl organizovaný mnou (on vlastně nebyl organizovaný nikým :D)
*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Myslím že sraz byl skvělý. Chyběla jsem sice v poslední části, protože si u mě ráno kamarádka nechala nějaké věci a už musela domů (><), ale i tak to bylo skvělé. Dresscode byla původně lolita, ale nakonec z toho byl spíš japanese fashion sraz, jelikož se tam vystřídala spoustu stylů. Bylo nás...ehm...7 nebo 8 XD

Takže, tady je první fotka focená v obchodu...já jsem ta osoba v classic (držím mobil), vedle mě Reiko a za námi Yuomi a Kyoko (ostatní pobíhají různě po obchodu :D)
Tady jsou už o dost lepší fotky, které fotila a upravovala Yuyu (já jsem jim dodala jen rámeček)
Lucy (*_*)
Reiko (ty fotky jsou vážně skvělé, a pak že Yuyu nemí fotit ><)

Yuyu (*___*)

Bohužel, fotky slečny Lamy (XDXD) jsem pod ruku nedostala, a dřív než jsme se rozdělili na dvě části (ta jedna už musela odejít TT_TT) tak jsme nefotily. Já jsem tohle focení neabsolvovala, takže žádné moje pořádné fotky tu nebudou. Snad vám můžu poskytnout pár, trochu méně kvalitních...

Tady jsem se už stačila převlíknout, jelikož mě bílé lolita botky úděsně tlačily x X Já (vlevo) a Yuyu.
A pro zasmání XD :
Nevím co jsem s tou flaškou předváděla XD

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Děkuji všem za krásný den a doufám, že se ještě někdy přijedete do Přerova podívat =) ~

Hromadná objednávka z Anna House : Info

16. srpna 2009 v 13:36 | ~ Tessu
Vážení,
vyskytl se dotaz "Jak je to s tvojí hromadnou objednávkou z AH?" Jestli ve vašich hlavinkách vyskakuje podobný dotaz, tak vám na něj mila ráda odpovím.
Všechny věci už mají holky u sebe doma. Informovala jsem je formou mailu, takže by bylo zbytečné psát to znovu na blog. I přes počáteční problémy s placením si myslím že to dopadlo skvěle (Nic nechybí a všechno přišlo ve správných velikostech - snad holkám i všechno sedí).

Dočasně tuto rubriku zavírám, protože na další objednávky nemám čas a lítat na poštu mě taky nebaví :/ Možná o vánocích bych AH riskla znovu, protože je to solidní obchod se slušnou prodávající :3

Tess

100 věcí o mě

15. srpna 2009 v 19:10 | ~ Tessu
Byla to makačka x X Nechť pokračuje každý kdo chce :3

Aoi & Uruha radio program 11.07.2009

14. srpna 2009 v 12:19 | ~ Tessu |  The GazettE
Takže konečně, kooonečně se objevili ti dva pohromadě (ne, a teď na žádný yaoi nemyslím :D) s Uruhou chodívá velice často Ruki.
Bohužel, titulky nejsou, ale jestli budou, určitě vám dám vědět.

První část


Druhá část:


0.05 >> Avalon dream

14. srpna 2009 v 10:51 | ~ Tessu
Aktuálně: Fuu fuu Tess se vrátila z Gothic night a nespala 56 hodin TT_TT

------

Takže, po extra dlouuhé době jsem změnila design blogu. Ten předešlý jsem měla hrozně ráda protože byl by Yume. První co mi proběhlo hlavoz při pomyšlení na "nový design" mě napadla opět Yume :D Jenže ta by mě už nejspíš postřílela a zakopala pod jahodníky, takže je tu tohle.

Chtěla bych se všech zeptat, jestli vám tento design sedí (stránka, okraje, záhlaví atd., jestli nic nepřelézá či něco není pochybné.)

Děkuji *wink*

Tess

Ruki jako brolita

11. srpna 2009 v 19:59 | ~ Tessu
Ano, opět se projevila moje inteligence, když jsem do lolita šatů nacpala i Rukiho XD
Není to bůhvíjaký výtvor, protože jsem se v tom vrtala jen tak něco málo přes hodinu, takže na pořádné stíny jsem se jak jinak než vykašlala XD
(a toho Reitu jsem si nemohla odpustit XD)

Pro zvětšení stačí kliknout, a pak ještě jednou

[ report ] Hranický mini-sraz

4. srpna 2009 v 22:05 | ~ Tessu |  Reporty
Nedávno jsem se domluvila se svými kamarádkami Reiko a Yuyu, že se sejdeme v Hranicích. Jelikož jsem s Yuyu ze stejného města, jely jsme spolu, a na nádraží v Hranicích na nás čekala Reiko. (Dobrá, nečekala, měla čtyřicem minut zpoždění XD)
S Yuyu jsme dosáhly naprosto nezapomenutelného zážitku s jednou velice výřečnou důchodkyní, na to do smrti nezapomenu x X Každopádně jsem si tento den velice užila, s holkama jsme vzali všechny obchody útokem, až se divím že stále stojí x X Hladové krky jsme nakrmily hned třikrát, dokonce jsem se naučila i nová slova jako třeba "štipky" (škvoři XD).

Doufám , že se holkám tento dn líbil stejně jako mně ^^
Tess